Zaznacz stronę

Marta Zych

  • Mama na cały etat 🙂 90%
  • Odpowiedzialna za gotowanie 95%
  • Lubi gotować, kiedy wie co 80%
  • Nie lubi gotować, kiedy musi wymyślać 99%

Jak to się zaczęło i kto za tym stoi?

Jest taki dowcip: Rozmowa dwóch kobiet

– Wiesz, ja to tak mam, że jak tylko się obudzę, to zaczynam myśleć. I tak myślę i myślę, i myślę … – mówi pierwsza

– A tam. Ja robię mielone na cały tydzień i nie myślę. – odpowiada druga. 🙂

Myślenie o tym, co zrobić na obiad możesz mieć z głowy. Ale wcale nie dlatego, że zrobisz mielone na cały tydzień. Obiadujemy.pl powstało z potrzeby chwili. Obudziłam się pewnego dnia i stwierdziłam, że w gotowaniu najmniej przyjemnym zajęciem, jest wymyślanie, co przygotować danego dnia na obiad i codziennie robić zakupy. Lubię gotować, ale muszę mieć do tego gotowy plan i pełną lodówkę. 

Jak się okazuje, nie tylko ja zadaję sobie odwieczne pytanie: „co dziś na obiad?” Dlaczego więc nie pomóc innym i nie podać na tacy gotowych pomysłów na obiad wraz z listą zakupów?

I tak, zaświtał mi w głowie pomysł na Obiadujemy.pl. A ponieważ cenię sobie dobre i zdrowe jedzenie, postanowiłam, że mój serwis będzie dla każdego tym, co najsmaczniejsze.

Jestem przekonana, że zdrowie każdego z nas zaczyna się w kuchni, a w aptekach zamiast leków, powinno się sprzedawać pomysły na zdrowe dania.

Każdy ma swój styl gotowania, każdy lubi inne potrawy, każdy ma ograniczoną ilość czasu na przygotowanie posiłków, ale NIKT z nas nie lubi wymyślać, co ugotować.

Pin It on Pinterest