Zaznacz stronę

7 przepisów na zdrowe i szybkie obiady dla całej rodziny wraz z listą zakupów

I koniec z odwiecznym problemem „co dziś na obiad”


Brakuje Ci pomysłu, co ugotować na obiad? Teraz to już żaden problem.

Wybierasz przepisy dla siebie

Wybierasz menu dla siebie


Wybierz jeden rodzaj menu w oparciu o swoje preferencje żywieniowe. Menu dostępne w wersji dla 2 i 4 osób – szybkie obiady, przepisy bezglutenowe i przepisy paleo.
Otrzymujesz przepisy na email

Odbierasz smaczne przepisy


W każdą sobotę dostajesz nowy zestaw 7 zdrowych i smacznych przepisów na obiad dla całej rodziny. Załóż teraz konto, żeby otrzymać 3 darmowe zestawy przepisów.

Robisz zakupy bez stresu

Dostajesz listę zakupów


Wraz z przepisami otrzymujesz uporządkowaną listę zakupów. Produkty, które na niej znajdziesz, kupisz nawet w osiedlowym sklepie.
Cieszysz się posiłkiem

Gotujesz i cieszysz się każdym posiłkiem


My zajmujemy się planowaniem Twoich posiłków i tworzeniem listy zakupów, Ty cieszysz się zdrowymi domowymi obiadami, które Twoja rodzina z pewnością pokocha.

Szybkie Obiady

Szybkie obiady

Szybkie obiady to rozwiązanie dla każdego, kto nie lubi spędzać długich godzin na gotowaniu. Proponujemy Ci zdrowe potrawy, które przygotujesz w błyskawicznym tempie, a jednocześnie zachwycisz nimi swoje podniebienie. Czujesz już aromatyczne zapachy unoszące się w Twojej kuchni?

Poznaj nasze menu

Przepisy bezglutenowe

Przepisy bezglutenowe

Dieta bezglutenowa też może być smaczna i zdrowa, a przepisy wcale nie muszą być skomplikowane. Nie wiesz, co ugotować na obiad, bo większość składników jest z Twojej diety wykluczona? Od dziś to już żaden problem – sprawdź nasze menu.Przepisy paleo

Wymyślona przez naszych przodków, wypróbowana w nowoczesnej kuchni. Dieta paleo to smaczne i różnorodne potrawy proste w przygotowaniu. Kuchnia paleo to nowy styl życia gwarantujący dobre samopoczucie  i zdrowie.


Pin It on Pinterest